Доростол (Силистра) победи Кубрат с 3:0 в мач от Североизточната Трета лига

Доростол (Силистра) се наложи с 3:0 в Кубрат над едноименния тим. Срещата е от шестия кръг на Североизточната Трета лига. Петко Цанков даде тон за победата с попадение в 34-ата минута,след подаване на Сонер Хюсеин.

Преди това Георги Димитров, Веселин Николаев, Никола Арнаудов и Петко Цанков пропуснаха изгодни положения. При това съотношение съперниците се оттеглиха на почивка. В средата на втората част Георги Димитров вкара втория гол с прецизен удар с левия крак,след асистенция на Веселин Николаев. В последните секунди на двубоя, точен беше и Севдалин Стайко,който засече с глава центриране от корнер на Николай Николаев.

Доростол можеше да спечели и по изразително,но с добри намеси се отличи вратаря на Кубрат Николаев.

Така бе записан втори пореден успех и с актив от 10 точки, Доростол се приближи до лидерите в класирането.