Доростол направи 1:1 с дубъла на Спартак във Варна

При резултат 1:1 приключиха във Варна, вторият отбор на Спартак и Доростол (Силистра). Срещата е от осмия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините доминираха, но успяха само да догонят в резултата.

Първо Павел Стоев от Доростол уцели гредата, след удар с глава в 5-ата минута, после и Даниел Халачев от Спартак направи същото в 39-ата минута. Юношата на Доростол Георги Иванов откри резултата с прецизен удар с глава, секунди преди почивката. След нея Александър Янчев бързо възстанови равенството в резултата.

После соколите се вдигнаха на щурм. Създадоха няколко ситуации пред противниковата врата, но пропиляха всичко.

ДОРОСТОЛ С РАВЕНСТВО ВЪВ ВАРНА При резултат 1:1 приключиха във Варна, втория отбор на Спартак и Доростол (Силистра)….