Доростол с победа над третия отбор на Лудогорец

Доростол победи Лудогорец III (Разград) с 2:1 в Силистра. Двубоят е от четвъртия кръг на Североизточната Трета лига. В герой за домакините се превърна капитана на отбора Георги Димитров, реализирал и двете попадения. Петър Кирев изведе гостите напред с удар от границата на наказателното поле след половин час игра.

Доростол реагира светкавично и потърси обрата още в началото на второто полувреме.В 47 минута Павел Стоев асистира на Георги Димитров за изравнителния гол. Той направи победния обрат след удар с глава в 51-ата минута след подаване на Любомир Михалев. Двамата пропуснаха добри възможности за още попадения.

Доростол напълно надигра своя опонент,като показа отлична игра в защита,действаше умно в средата на терена и нокаутира гостите само за 4 минути през втората част.