Бронз за силистренски полицай от национално състезание по карате и полицейска лична защита

Силистренският полицай Даниел Пехливанов е заел третото място в индивидуалното класиране в дисциплината „Ката” на финалния етап на Националния преглед по полицейска лична защита и Републиканско състезание по карате за служители на МВР. Състезанията са се провели в Бургас от 20 до 22 юли с участието на около 100 спортисти от национални и териториални дирекции на вътрешното министерство.

В дисциплината „Кумите“,  категория до 75 кг, силистренецът е заел четвъртото място в индивидуалното класиране.

За отличното си представяне нашият състезател е получил медал и диплом от представител на Спортната асоциация на МВР, която е организатор на първенството.