Доростол с победа над Рилци (Добрич)

Доростол надви Рилци (Добрич) с 1:0 в Силистра. Срещата е от десетия кръг на Североизточната Трета лига. Калоян Калчев осигури трите точки с попадението си в 34-ата минута. Тогава Николай Николаев стреля по диагонала, вратаря изби и Калчев реализира с глава. Стана двуостър мач с доста критични моменти пред двете врати. Играч на гостите тресна гредата в 15-ата минута. В 18-ата същото стори и Николай Николаев пред отсрещната врата. През втората част Янаки Смирнов и Калчев пропуснаха по веднъж, съответно в 65-а и 72-ата минута.

Трябва да се отбележи, че в този двубой с контузия още в 11-ата минута напусна младия бранител Александър Трендафилов, която след първоначалните прегледи не се оказа сериозна, в игра след близо двугодишно отсъствие, заради тежка травма се появи и сърцатия полузащитник Денис Ридван.

Така Доростол продължи своята успешна домакинска серия и вече в четвърти пореден мач е непобеден на своя стадион.

ДОРОСТОЛ СРАЗИ И РИЛЦИ Доростол надви Рилци (Добрич) с 1:0 в Силистра. Срещата е от десетия кръг на Североизточната…