Доростол победи с 4:0 Кубрат

Доростол (Силистра) надигра у дома едноименния тим на Кубрат с 4:0. Срещата от деветия кръг на Североизточната Трета лига трябваше да се играе в Кубрат, но съперниците размениха домакинствата си. Нулите не помръднаха 50 минути. Тогава Георги Димитров даде аванс на домакините с прецизен удар от границата на наказателното поле.

Николай Николаев центрира от свободен удар и Севдалин Стайков удвои с глава в 61-ата минута. В 65-ата пък съдията отсъди дузпа за нарушение срещу Калоян Калчев и капитанът Георги Димитров отбеляза своя втори гол в двубоя. Треньорът на гостите Ивайло Кирилов не беше съгласен с решението и след изразеното недоволство беше отстранен с червен картон. Янаки Смирнов даде перфектен пас и Костадин Иванов реализира четвъртото попадение в 81-ата минута. Доростол можеше да отбележи още голове до края на срещата, като напълно заслужено записа трети пореден домакински успех в първенството.

ДОРОСТОЛ УДАРИ ТЕЖКО КУБРАТ Доростол (Силистра) надигра у дома едноименния тим на Кубрат с 4:0. Срещата от деветия…