Доростол направи равен 2:2 с дубъла на Спартак (Варна)

Снимка: Кворум Силистра

При резултат 2:2 приключиха във Варна, втория отбор на Спартак и Доростол (Силистра). Двубоят е от 28-ия кръг на Североизточната Трета лига. Съперниците си поделиха по полувреме в двуостър мач с положения пред двете врати.

В състава на Доростол липсваха 5-ма от основните футболисти – вратаря Иван Атанасов, наказаните Любомир Михалев и Янаки Смирнов, както и контузените Боян Николов и Веселин Николаев. Първото полувреме беше за домакините. Те нанесоха двоен удар само за секунди. Светослав Николов ги изведе напред в 17-ата минута. Веднага Александър Александров реализира за 2:0. Четвърт час преди края Костадин Иванов подаде и Георги Димитров вкара. Двамата си размениха ролите десетина минути по-късно и равенството стана факт – 2:2. Накрая силистренци дори пропуснаха да спечелят.Това беше и трети двубой за последните 8 дни за футболистите от Силистра,които победиха Черно море (Варна ) и записаха две равенства срещу Черноломец и Спартак (Варна).

Така Доростол продължи серията си от 7 поредни мача в които е непобеден,след като записа на своята сметка 4 победи и 3 равенства.

НОВ ПОДВИГ НА ДОРОСТОЛ При резултат 2:2 приключиха във Варна, втория отбор на Спартак и Доростол (Силистра). Двубоят е…