Доростол-Силистра с втора поредна победа

Доростол (Силистра) надигра с 3:1 гостващия му Локомотив (Русе) в мач от 12-ия кръг на Североизточната Трета лига. Заслужен успех на домакините с оглед случилото се на терена.
Четвърт час след началния съдийски сигнал те вече имаха преднина,Теодор Кирчев вкара с глава след центриране от фаул на Николай Николаев.

След още толкова време Симеон Симеонов удвои със самостоятелен рейд. Веселин Николаев пък тресна гредата. Калоян Петров обаче върна интригата след като се разписа с глава в 61-ата минута. Гредата пак помогна на русенци, този път след шут на Георги Димитров. Той вкара дузпа в последните секунди, отсъдена за нарушение срещу Симеонов.

Стартови състави:
ДОРОСТОЛ: 1. Александър Акрам, 3. Теодор Кирчев, 6. Станислав Джамбазов, 4. Владимир Перчемлиев, 5. Христо Андонов, 17. Мартин Рачев, 7. Веселин Николаев, 8. Георги Димитров (капитан), 10. Николай Николаев, 11. Симеон Симеонов, 15. Боян Николов
Треньор – Деян Дечев

ЛОКОМОТИВ: 1. Александър Ангелов, 2. Живко Дончев, 4. Калоян Петров (капитан), 5. Мартин Тодоров, 16. Пламен Василев, 7. Росен Николаев, 77. Преслав Великов, 17. Алекс Стойчев, 10. Бисер Георгиев, 20. Давид Димитров, 14. Симеон Василев