Доростол с пълен обрат срещу Кубрат за победата с 2:1

Доростол победи с 2:1 гостите от ОФК „Кубрат“ пред 500 зрители на стадион „Луи Айер“.

Срещата започна неприятно за домакините, които инкасираха гол в своята врата още във втората минута. Последва териториален натиск и няколко добри положения за Доростол, които бяха спасени от вратаря на гостите.

В 36-ата минута двата отбора останаха в намален състав, след червени картони за нападател на гостите и вратаря на домакините Веселин Василев, след спречкване помежду им.

На полувремето треньора на Доростол Деян Дечев направи две промени, като включи в игра Николай Боев и Христо Андонов, които видимо промениха облика на отбора. Така след пропуснати редица голови положения, включително и на два пъти топката срещаше гредите на гостите, след две попадения на Емре Акиф в 63-ата минута и 72-ата минута.

Целият отбор показа характер и силна воля за победа, като след края на двубоя бе изпратен с аплодисменти от привържениците на футбола в Силистра.

"ДОРОСТОЛ" с пълен обрат и победа в Трета лига."ДОРОСТОЛ" победи с 2:1 гостите от ОФК"Кубрат" пред 500 зрители на…

Публикувахте от ФК "Доростол" Силистра в Неделя, 27 септември 2020 г.