Доростол разгроми Добруджа (Ситово) с 5:0 за Купата на аматьорската лига (ВИДЕО)

Доростол разгроми „Добруджа“Ситово с 5:0 в късния неделен следобед на стадион“Луи Айер“.

С доста променен състав и четирима дебютанти,нашия отбор взе контрола върху мача и още през първия половин час резултатът бе вече 2:0, след попадения на Емре Акиф от дузпа в 17 мин.и Ерен Рубил в 30 мин.

"ДОРОСТОЛ" спечели Областния финал в турнира за купата на "Аматьорската футболна лига" !!!ФК"ДОРОСТОЛ" разгроми "…

Публикувахте от ФК "Доростол" Силистра в Неделя, 6 септември 2020 г.

След почивката картината не се промени,Мелих Алим направи резултата 3:0 в 54 мин.,а Емре Акиф довърши гостите с нови две попадения в 61мин.и 89 мин.и оформи своя хеттрик за крайното 5:0.
През втората част в игра се появиха младите таланти от школата Николай Петров(16г.),Павел Титев(16г.),Алиджан Алексиев (15г.) и вратарят Александър Акрам(15г.) които се понравиха на публиката и бяха изпратени с аплодисменти,заедно с целия отбор след края на двубоя.

Следващата седмица предстои отново домакински мач на стадион „Луи Айер“,като съперник е Ботев (Нови Пазар) в събота от 17.00 часа.

1:0 – Емре Акиф -17 мин.(дузпа)

Публикувахте от ФК "Доростол" Силистра в Неделя, 6 септември 2020 г.

2:0 – Ерен Рубил – 30 мин.

5:0 – Емре Акиф – 89 мин.