Доростол U19 завърши сезона като вицешампион в зона Варна

Снимка: Facebook

Отборът на ФК „Доростол“ до 19 години завърши на второ място в първенството на зона Варна за сезон 2025/2026. Тимът, воден от треньора Веселин Василев, заслужи сребърните медали след силно представяне през кампанията.

Младите футболисти приключиха сезона с актив от 11 победи, 4 равенства и 3 загуби, като спечелиха общо 37 точки. Головата разлика на отбора е 34:16.

Постижението е резултат от постоянството и усилията на състезателите и треньорския щаб през целия сезон.

Ръководството и футболистите на клуба изразяват благодарност към Община Силистра за подкрепата в развитието на детско-юношеската школа.

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



viber

Върни се горе