На тържествена церемония в Силистра бяха наградени абитуриенти отличници от всички училища в общината. Общо 14 зрелостници получиха престижното отличие „Ученик на годината“ за постигнати високи успехи и достойно представяне през учебната година.
Кметът на Община Силистра Александър Сабанов поздрави отличените ученици и им пожела попътен вятър по пътя на професионалното и личностното развитие. Той отправи специални благодарности към преподавателите, родителите и близките на зрелостниците за подкрепата и усилията, които стоят зад техните успехи.
Своето уважение към абитуриентите изразиха още областният управител Николай Неделчев, председателят на Общинския съвет Димитър Трендафилов, началникът на РУО – Силистра д-р Габриела Миткова, както и заместник-кметовете Стилиян Стойчев, Нина Стоименова и инж. Евгени Георгиев.
Церемонията премина в празнична атмосфера и се превърна в символ на признание към труда, постоянството и стремежа към знания на младите хора в община Силистра.
Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]
facebook Присъединете се към нашата Facebook група за новини от Силистра и региона.
