Тържествено празнично шествие по повод Деня на светите братя Кирил и Методий се проведе в село Ситово с участието на всички училища и детски градини от общината.
Събитието, организирано от Община Ситово, събра ученици, учители и деца, които преминаха празнично облечени, с усмивки и български знамена, превръщайки шествието в празник на българската писменост, просвета и култура.
По време на тържеството заместник-кметът на община Ситово Женя Маринова награди ученици с отличен успех и постижения в областта на образованието, изкуствата, спорта и обществените дейности.
Организаторите отправиха поздравления към всички отличени ученици и благодарност към учителите и родителите за подкрепата и усилията им в развитието на децата.
Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]
facebook Присъединете се към нашата Facebook група за новини от Силистра и региона.

