Два новоизградени STEM центъра бяха официално открити в Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“ в село Нова Черна. Проектът е реализиран по Националния план за възстановяване и устойчивост с финансовата подкрепа на Европейския съюз.
Директорът на училището Адриана Добрева представи новите образователни пространства и подчерта, че те ще създадат модерна учебна среда, насърчаваща иновативното мислене, дигиталните умения и интереса към науката и технологиите.
Заместник-кметът на Община Тутракан Васил Донов поздрави ръководството и педагогическия екип за реализирания проект и за усилията за модернизиране на образователния процес. Той пожела на училищния екип да продължава да работи със същата отдаденост в името на качественото образование и развитието на учебната среда.
От Община Тутракан поздравиха училището за успешното изпълнение на проекта и за стремежа към създаване на модерна и вдъхновяваща образователна среда.
Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]
facebook Присъединете се към нашата Facebook група за новини от Тутракан и региона.

