Ученици от СУ „Никола Вапцаров“ с първо занятие по програмата „Кодово име Живот“

В изпълнение на Националните програми за превенция на употребата на психоактивни вещества в училищна среда беше проведено първото занятие по програмата „Кодово име Живот“ с учениците от 5 „а“ клас в СУ „Никола Йонков Вапцаров“.

Занятието на тема „Правила на групата. Емоции и чувства“ включваше дискусии и работа в екип. Учениците достигнаха до разбирането, че правилата са в основата на взаимоотношенията в обществото. Те създадоха собствени правила, които улесняват общуването в групата и подпомагат ефективната екипна работа.

По време на заниманието участниците изразиха лично отношение към темата и стигнаха до извода, че правилата са необходими и полезни за тях самите, като допринасят за по-добра организация и взаимно уважение в групата.

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



viber

Върни се горе